Pool Fragrance 16oz - Wild Berry 473ml

Vaše cena bez DPH: 479 Kč

Vaše cena s DPH: 579 Kč

  • Skladem > 10 ks
  • Katalogové číslo: 117505
  • Záruka (měsíců): 24
  • Hmotnost: 0,473 kg

AROMATERAPIE INSPARATION POOL FRAGRANCE


Aromaterapie Pool Fragrance Wild Berry 473 ml


Aromaterapie inSPAration Pool Fragrance Wild Berry 473 ml


Unikátní směs aromaterapeutických vonných esencí od kalifornské společnosti inSPAration, Inc. byla vytvořena zejména pro použití v plaveckých bazénech. inSPAration Pool Fragrances jsou skvělý doplněk nejen k venkovním i vnitřním bazénům, ale například i k fontánám, vodopádům nebo vířivkám. Uspořádejte bazénovou party s vůní lesních plodů. Vaše relaxace v bazénu nebo ve vířivce bude jiná.

Směs aromaterapeutických vonných esencí obohacená o vitamíny, minerály a výtažky z aloe vera od kalifornské společnosti inSPAration, Inc. vás dostane do pohody, uvolní napětí a nabije novou energií. Ať už potřebujete uvolnit dýchací cesty, navodit intimní atmosféru či nostalgicky zavzpomínat na letní dny plné vůní květin, u nás vždy naleznete tu správnou vonnou esenci.

Všechny inSPAration aromaterapeutické esence jsou ve vodě rozpustné, nemají vliv na chemii vody, jsou šetrné k bazénovým povrchům, nezanechávají stopy v bazénových technologiích, nezanáší filtry apod. Vůně z vody postupně pozvolna a beze stopy vyprchá.


Obsah lahvičky 473 ml

Doporučené dávkování 2 vrchovatá víčka na 1m3 vody


Diskuze

V této diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky