Infrasauna HANSCRAFT ITALIA

Vaše cena bez DPH: 17 760 Kč

Vaše cena s DPH: 21 490 Kč

 • Není skladem
 • Katalogové číslo: 130010
 • Záruka (měsíců): 24
 • Hmotnost: 99 kg

Základní sestava

Skupina
Komponenta
Počet Cena bez DPH Cena s DPH Celkem bez DPH Celkem s DPH
DÁREK ZDARMA - Podlahový infrapanel
Podlahový zářič přídavný (k infrasauně HANSCRAFT) 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč
DÁREK ZDARMA - Miska DURALEX
Saunová miska UNIGLAS 7,5 cm 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč
DÁREK ZDARMA - Držák misky DURALEX
Držák saunové misky DURALEX FRANCE/UNIGLAS 7,5 cm 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč

Infrasauna HANSCRAFT ITALIA

Infrasauna ITALIA pro jednu osobu (maximálně 1 osoba + 1 dítě) je vyrobena z kvalitního vyzrálého dřeva kanadské jedle. Pro jednu osobu je velmi prostorná. Má velmi příjemný vzhled, charakteristickou vůni a jednoduchý design, který dokresluje i velká prosklená část na čelní části infrasauny.

Na infrasaunu ITALIA je použito dřevo s životností přes 300 let - dostatek času pro Vaši jistotu prvotřídní kvality zpracování. Druhým názvem pro toto infrasaunové dřevo, zejména v Kanadě, je Hemlock – vyniká minimálním množstvím suků a minimální kazovostí bez výskytu smůly, nepocítíte tedy žádný intenzivní zápach, pouze příjemnou dřevnatou vůni.

Hlavní součástí infrasauny ITALIA jsou výkonné karbonové infračervené zářiče s napětím 230V a s příkonem 1340W. Infrasaunu můžete tedy snadno zapojit do elektrické sítě, která je v každé standardní domácnosti. Nic více pro instalaci nepotřebujete.

Spotřeba energie během jednoho saunovacího cyklu je pod 2kWh. Je to samozřejmě závislé i na okolních faktorech, mezi které patří četnost otevírání dveří infrasauny nebo teplota místnosti, kde je infrasauna umístěna.

Infrasauna obsahuje pokročilý ovládací panel s AUX portem, nastavením teploty a FM rádiem, kde můžete poslouchat Vaší oblíbenou stanici. V infrasaunách HANSCRAFT nepoužíváme za žádných okolností autorádia, které jsou levnou náhražkou kvalitních ovladačů. S naším ovladačem infrasauny ITALIA nastavujete i časovanou délku pobytu v sauně nebo vypínáte/zapínáte osvětlení infrasauny.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE INFRASAUNY ITALIA
- Kapacita pro 1 osobu – maximálně pro 2 v případě jednoho dospělého + dítěte
- Interiér z kanadského jedlovce
- Exteriér z kanadského jedlovce
- 4x karbonový infrazářič
- Výkon infrazářičů 1340W
- Čtecí lampa
- Ionizátor
- 6mm čiré temperované sklo
- Exklusivní nadčasový design
- SAUNA AUDIO systém – AUX, Mp3, FM rádio
- Rozměry sauny: 1000 x 900 x 1900 mm


darek k saune zdarma

DÁREK ZDARMA:
K infrasauně HANSCRAFT ITALIA od nás ZDARMA dostanete dárky v hodnotě 2 184 Kč.
Přídavný podlahový zářič (1 989 Kč) a saunový set pro vonné esence (195 Kč). Užijte si tak nezapomenutelné saunování co povzbudí veškeré Vaše smysly.

 

 

 

 

 

HLAVNÍ VÝHODY INFRASAUNY ITALIA
- Tepelné záření infrazářičů je rovnoměrné a bezpečné
- Levný provoz, nenáročné na energii (méně než 2kWh za jeden saunovací cyklus)
- Velmi rychlé prohřátí lidského těla – prostřenictvím patentovaných infrazářičů sauny
- Nejvyšší bezpečnost – maximální teplota panelů je 85°C

Infrasauna ITALIA nevyžaduje příliš mnoho péče. V případě potřeby ji můžete otřít čistým, ve vodě namočeným hadříkem. Nepoužívejte čistící chemické prostředky, jejich výpary mohou mít během pobytu v sauně neblahý vliv na vaše zdraví. Pro desinfekci doporučujeme použití přípravku Dezisan Fitness, který máme rovněž v nabídce. Doporučujeme používat saunu s přestávkami, po dobu nepřesahující 60 minut.

HLAVNÍ RYSY A VYUŽITÍ INFRASAUNY
Jakákoliv místnost se za použití infrasauny s karbonovým filmem změní v osobní oázu. Zvyšte svoji vnitřní tělesnou teplotu za pomocí příjemného tepla sálajícího z infračerveného karbonového filmu a vydejte se tak na cestu za lepším zdravím. Vypoťte své problémy během vašeho pobytu v prostorné infrasauně, zatímco budete poslouchat vaši oblíbenou hudbu z FM stereo rádiového a hudebního přehrávače.

Naše sauny-infrasauny jsou krásné a funkční a jsou vyráběny v různých typech designů a velikostech. INFRASAUNA ITALIA vyniká svým elegantním designem. Všechny infrasauny jsou vyráběny v nejvyšší kvalitě řemeslného zpracování a spolu s nainstalovaným nejnovějším typem ohřívače s karbonovým filmem se ze sauny stává velmi populární druh zboží, který Vám přináší pevnější zdraví.

Model infrasaun ITALIA je navržen tak, aby podtrhnul vzhled jakékoliv místnosti. Pevná konstrukce infrasauny zajišťuje dlouholetý požitek z domácího wellness. Infrasauna ITALIA je ideální pro optimalizaci vašeho duševního a fyzického zdraví. Infrasauny ITALIA jsou precizně vyrobené a speciálně navržené z hlediska bezpečnosti, funkce a komfortu. Tyto citlivě konstruované, netoxické a přenosné sauny jsou jednou z nejlepších investic do vašeho zdraví.

TIPY PRO VYUŽITÍ VAŠÍ INFRASAUNY
Při pobytu v infra-sauně doporučujeme mít na sobě minimum oděvů, jelikož některé oděvní materiály absorbují infračervené paprsky a anulují jejich účinek. Infrasaunu doporučujeme použít až po zhruba deseti minutách, kdy je v provozu infraohřívač. Nechte jej nejdříve prohřát. Oproti tradičním saunám mají infrasauny výhodu téměř okamžitého účinku. Infrasaunu nemusíte prohřívat 40 minut předem – 10 minut bohatě stačí, což Vám ušetří velké množství času i energie.

Ihned po vstupu pocítíte teplo, generované karbonovým infraohřívačem-infrazářičem. Vlnová délka tohoto tepla umožní infračerveným paprskům proniknout do vaší kůže a prohřát vaše tělo v podkožní oblasti. Většina lidí má tendenci se začít potit po 20 minutách pobytu v sauně, ačkoliv tato doba se zkracuje spolu s intenzitou pobytů v sauně.

PRAKTICKÉ RADY PRO POUŽITÍ INFRASAUNY ITALIA
- Jestliže se před pobytem v sauně osprchujete nebo vykoupete v horké vodě, budete se i během pobytu v sauně více potit.
- Pro regulaci správné teploty uvnitř sauny-infrasauny můžete použít přenosný stropní ventilátor. Toto umožní rychlejší a rovnoměrnější rozložení tepla.
- Pro komfort při sezení použijte několikrát přeložený ručník.
- Pro úlevu při bolavých a napjatých svalech masírujte během pobytu v sauně postižené oblasti pro rychlejší ústup bolesti.
- Pro efektivnější péči o vaše kotníky a chodidla můžete své nohy zvednout a opřít je v blízkosti ohřívače, čímž dojde k efektu hlubokého prohřátí končetin.
- Relaxační a uklidňující pobyt v infra-sauně vám poskytne příjemný a kvalitnější spánek.
- Po ukončení pobytu v sauně se bezprostředně nesprchujte. Vzhledem k tomu, že vaše tělo bylo prohříváno během pobytu v infrasauně a dále se potíte, i když jsou ohřívače již vypnuty, otevřete dveře sauny a nechte své tělo, aby se během ochlazování ještě trochu zapotilo. Poté, co se začnete cítit příjemněji, můžete se osprchovat v teplé /nebo studené/ vodě, aby došlo k odstranění potu z povrchu vašeho těla.

Doporučujeme pít dostatečné množství vody před, během a po absolvování sezení v sauně, aby nedošlo k dehydrataci těla.

KONKRÉTNÍ VÝHODY NAŠICH INFRAČERVENÝCH ZÁŘIČŮ – VYROBENY Z KARBONU
- Velmi vysoká životnost. Na nastavenou teplotu se nahřejí již po 5 minutách.
- Stejnoměrnost rozložení povrchové teploty na karbonových infrazářičích.
- 98% galvanoteplotní střídavá frekvence
- Efektivní uchovávání energie, neznečišťuje přírodu. Za stejných podmínek je karbonový povrch schopen uchovat až o 30-50% více tepelné energie, nežli ostatní materiály.
- Bezpečné, vysoká životnost i odolnost. Stupeň ochrany dosahuje požadované normy 3 750V, odolnost vůči tlaku je 10 000V, garantovaná životnost je 100 000 provozních hodin. Neodpadá, netrhá se, je voděodolná, odolná proti vlhkosti, odolná proti kyselinám, alkaloidům a soli.
- Funkce péče o zdraví. Po připojení ke zdroji el. energie může zařízení začít produkovat docela silné infračervené záření o délce 8µm-10µm, střídavá frekvence je 68%, při dlouhodobějším užívání může mít trvale pozitivní vliv na vaše zdraví.

PARAMETRY NAŠICH KARBONOVÝCH INFRAČERVENÝCH ZÁŘIČŮ
- napětí: 230V/50Hz
- výkon: 0,01w/cm2 -0,5w/cm2
- povrchová teplota: 85°C
- specifikace - velká plocha
- síla panelu: 5 mm
- stupeň odolnosti proti ohni: 94V0
- křivka sestupní teploty stabilní, hladká
- Infračervená střídavá frekvence 98%
- Údržba - snadná, bezúdržbové

Naše patentované karbonové infrazářiče poskytují bezpečné, sálavé teplo, které je velmi efektivní i svou podobností ke slunečnímu. Sálavým teplem rozumíme vyšší efektivitu, jelikož Vás prohřeje hloubkově, nikoli pouze povrchově. Až 93% tohoto tepla je totiž organismem absorbováno. Naše infrasauny jsou navíc velmi úsporné na rozdíl od tradičních saun. Na nahřání Vám postačí 5-10 minut, což šetří čas i energii. Sálavé teplo infrasauny je schopno hloubkově prohřát Vaše tělo až 3,7cm pod pokožkou s 1-3x vyšším potícím efektem, nežli u tradičních saun.

Proč právě HANSCRAFT infrasaunu?
- Krásný, elegantní a moderní design, velmi snadno sestavitelné, uživatelsky jednoduše ovladatelné.
- Velmi energeticky úsporný provoz – karbonové infrazářiče infrasauny.
- Nízká povrchová teplota je pro krevní oběh vhodná a bezpečná.
- Rovnoměrné rozložení vnitřní teploty – vyšší potící efekt.
- Efektivní sálavé teplo pronikající hluboko do organismu – až 3,7cm pod pokožku.
- Bezpečné a zdravé infračervené záření 5,6-15 mikronů.

Na infrasauny HANSCRAFT můžeme v případě instalace uplatnit sníženou sazbu DPH 15%.
Navštivte náš značkový SVĚT VÍŘIVEK & ELEKTROKOL v Praze (Čestlice 272/289; 251 01 Praha - Čestlice;  D1 Exit 8 - směr Dobřejovice).

DÁREK ZDARMA:
K infrasauně HANSCRAFT ITALIA od nás ZDARMA dostanete dárky v hodnotě 2 184 Kč.
Přídavný podlahový zářič (1 989 Kč) a saunový set pro vonné esence (195 Kč). Užijte si tak nezapomenutelné saunování co povzbudí veškeré Vaše smysly.

Parametr Hodnota
Kapacita (počet osob): 1 osoba
Hmotnost produktu 88
Hmotnost balení 99
Rozměry produktu: 1000 x 900 x 1900 mm

Diskuze

V této diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky

Doporučujeme

Dezinfekce DEZISAN Fitness Spray 0,5 l

 • Kat.číslo 174010

bez DPH 108 Kč

s DPH 130 Kč

Držák saunové misky DURALEX FRANCE/UNIGLAS 7,5 cm

 • Kat.číslo 176055

bez DPH 137 Kč

s DPH 166 Kč

Saunová miska UNIGLAS 7,5 cm

 • Kat.číslo 176056

bez DPH 24 Kč

s DPH 29 Kč

Dřevěné opěradlo zad

 • Kat.číslo 176070

bez DPH 412 Kč

s DPH 499 Kč

Esenciální vonný olej Hanscraft - Divoká višeň

 • Kat.číslo 176157

bez DPH 82 Kč

s DPH 99 Kč

Esenciální vonný olej Hanscraft - Máta (10ml)

 • Kat.číslo 176161

bez DPH 82 Kč

s DPH 99 Kč

Esenciální vonný olej Hanscraft - Tropické ovoce

 • Kat.číslo 176163

bez DPH 82 Kč

s DPH 99 Kč

Alternativní nabídka

Infrasauna HANSCRAFT CONSTANCE

 • Kat.číslo 130020

bez DPH 19 826 Kč

s DPH 23 989 Kč

Infrasauna HANSCRAFT PARIS

 • Kat.číslo 130030

bez DPH 22 719 Kč

s DPH 27 490 Kč

Infrasauna HANSCRAFT PANAMERA

 • Kat.číslo 130040

bez DPH 53 711 Kč

s DPH 64 990 Kč

Infrasauna HANSCRAFT VALENCIA

 • Kat.číslo 130050

bez DPH 28 091 Kč

s DPH 33 990 Kč

Infrasauna HANSCRAFT ALICANTE

 • Kat.číslo 130060

bez DPH 38 760 Kč

s DPH 46 900 Kč

Infrasauna HANSCRAFT GRANADA

 • Kat.číslo 130070

bez DPH 49 579 Kč

s DPH 59 991 Kč

Infrasauna HANSCRAFT MONACO

 • Kat.číslo 130090

bez DPH 13 215 Kč

s DPH 15 990 Kč

Infrasauna HANSCRAFT SAN MARINO

 • Kat.číslo 130120

bez DPH 12 388 Kč

s DPH 14 990 Kč

Infrasauna FRANCE SAUNA Luxe 1

 • Kat.číslo 133021

bez DPH 21 479 Kč

s DPH 25 990 Kč